Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Logické hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Hry s koňmi, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, sport, osobnosti, poruchy, politika, žurnalisté a novináři, lékařství, filozofie, mytologie, nadpřirozené osoby, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, vlastnosti, fikce a fantasy, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, umělci, záliby, politici, křesťanství, historie atd.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pastýř, Linux, Vánoční dekorace, Sám doma, Televize, K Vytištění, Kavkazská jedle, Obrazovka, Adventní trhy, Vánoční filmy, Lindt, Vánoční světýlka, Vykrajovátka, Filmy, Smrk, Adventní věnec, Květiny, Vánoční prostírání, Sněhová vločka, bezlepkové cukroví, Staroměstské náměstí, Jezulátko, Rostliny, Václavské náměstí, Vánoční svařák, Vánoční trhy, Striezelmarkt, Jesličky, Nový rok, Milka, Brambořík apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Tapety na PC ke stažení - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Tapety na PC ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, tablet, PC, mobil, počítač, smartphone, notebook, displej, phablet a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 10, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Lubuntu, Windows 98. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, květiny, kytky, noční města, hudební tapety, wallpapery, sportovní pozadí, letadla, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 640x480, 1536x2560, 854x480, 1280x768, 360x640, 2160x3840, hi res 2560x1920, 1152x768, 1366x1024, 1200x1920, 1536x2048, 1800x1440, 1440x960, 393x786, 1920x1200, 1280x960 atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: pro dospělé, Webové html5 hry zdarma, Prapory všech zemí světa, internetové stránky, Úspory a spoření, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vše o Vánocích, M, Pizza, ingredience, druhy, recepty, webovky, Tapety na PC ke stažení, zábava, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sněhulák, Jarmark, Německy, Samolepky, Květiny, Jezulátko, Ostrava, Text, Štědrý den, Brno, Svíčky, Vánoční stromeček, Pozadí, Jingle Bells, Vánoční koule, Advent, Neviňátko, Dia, Řetězy, Historické ozdoby, Rostliny, Jesličky, Omalovánky, Vánoční kaktus, K Vytisknutí, Vánoční hvězda, Papírový vánoční stromek, SMS, Schleich, Pokrmy, Santa Claus apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Keywords:V, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických, F, Grenada, Kliparty zdarma ke stažení, Nej hry online, Obrázky na plochu počítače, Real Madrid Club, počítače, Onlinovky zdarma, Online testy zdarma

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ekonom, Spisovatel, Textařka, Rakousko-Uhersko, Manýrismus, Herečka, AIDS, Hudebnice, Prezidenti USA, Vůdce, Architekt, Zpěvačka, Scénárista, Sebevražda, Antropolog, Exilový prezident, Čech, KHL, Avangard Omsk, Miliardáři, Nobelova cena, Druhá světová válka, Mim, Hokejisté, Producent, Novinář, Imitátor, Hokej, Žhavé výstřely, Herec, Faraon, Obchodník, KSČ, Country, Podnikatelé, Hejtman apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Státní vlaječky, prapory, Tapety na PC zdarma ke stažení, Modelky a celebrity, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti, Online zeměpisné testy zdarma, Jakarta city, Vlajky měst České republiky, multimédia, F, Přehled vlajek USA

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, měny, firmy a společnosti, státy usa, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Logické hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Omalovánky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Wallpapers na PC - full HD tapety ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobil, phablet, ultrabook, smartphone, PC, počítač, tablet, displej, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Java ME, Windows 2000, Windows 98, Slackware, Mac. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, rostliny, letadla, dopravní prostředky, budovy a stavby, wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata, příroda, krajina, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, sportovní pozadí. Dostupná rozlišení jsou 375x667, 375x812, 1024x600, 1600x1200, 1800x1440, 1680x1050, 1440x2560, hi res 2560x1920, 750x1334, 768x1024, 640x480, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1200x1920, 393x786 atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Wisconsin, Jižní Dakota, Arkansas, Kalifornie, Delaware, Virginie, Maine, Oklahoma, Alabama, Maryland, Illinois, Severní Dakota, Jižní Karolína, Connecticut, Nové Mexiko, New Jersey, Texas, Nebraska, Michigan, Indiana, Iowa, Kentucky, Mississippi, Utah, Arizona atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, volný čas, Wallpapers na PC, Anastacia, info, zdarma, Webové online hry zdarma, Obrázek Domina, Kliparty zdarma ke stažení, hyperlinky, odkaz

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, měny, firmy a společnosti, státy usa, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Myšlenky, přísloví, bonmoty, výroky, hlášky, motta, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, přísloví, bonmoty, výroky, hlášky, motta, aforismy, rozdělené kategorií: přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, filozofie, lékařství a medicína, nápoje, psychologie, jídlo, literatura, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, cestování, technika, sport, internet, materiály, chemie, zločin a právo, matematika, nástroje, účetnictví, školství, politika, rostliny, nemoce, věda atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Závody aut, Logické hry, Střílečky, Pro dívky, Postřehové hry, Adventury, Akční hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Biografie známých osobností, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdroje informací, Slovakia, Croatia, Czechia, odkazy, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, Online hry zdarma, linky, Webové online testy zdarma, Bayern Munich, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Další odkazy:

Permainan penjelajah web
Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky pro dospělé
Partnerské internetové stránky
Winona Ryder
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené internetové odkazy
Wallpapery, omalovánky, spoření
Doporučené odkazy
Onlinovky - online hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.