Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti USA, Sochař, Továrník, Herec, Esejista, Egypt, Prezident, Slovenští prezidenti, Pittsburgh Penguins, Olympijští vítězové, Nobelova cena, Generalissimus, Angličané, Poslanec, Habsburkové, Historik, Florida Panthers, Křesťanství, Čeští králové, Washington Capitals, Brno, Diplomat, Lord, Manýrismus, Kladno, Zpěvačky, Zavražděn, Gymnasté, Český slavík, Prezidenti, Vůdce, Stoletá válka, HIV pozitivní, Prezidenti ČR, Mluvčí, Česká královna apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, R, výukové pomůcky, Super online kvízy, Fotografie topmodelek, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky jednotlivých států USA, webové stránky, Filmy, natáčení, střih, Kliparty zdarma, školství, Online hry zdarma, doporučujeme

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online. Naleznete zde Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, věda, školství, nápoje, literatura, politika, nástroje, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, psychologie, cestování, chemie, zkratky, jídlo, bankovnictví, software, hardware, příroda, internet, matematika, stavebnictví, filozofie, sport, technika atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Keywords:internetové stránky, V, Dopravní značky, Webové html5 hry zdarma, History of travel, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Úspory a spoření, Online web Hry zdarma bez registrace, Online biografie, životopisy osobností, Seznam zkratek a akronymů

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, zelenina, sport, hudba, láska, auta, nástroje a přístroje, ptáci, zvířata, náboženství, halloween, rostliny, osobnosti a lidé, symboly, květiny, ženy a dívky, stavby, přístroje, nápoje, věda, Vánoce a Advent, mapy atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hostina, Koleda, Kinder, Řetězy, Košíčky, Lego, Jedle, Štědrý večer, Neviňátko, Kuba, Bramborový salát, Patchwork, SMS, Jídlo, Staroměstské náměstí, Santa Claus, Husarské knoflíky, Adventní svícen, Vinná klobása, Zima, Desktop, Windows, Slámový adventní věnec, Vánoční svícen, Vánoční svíčky, Vánoční trhy, Bůh, Milka, Wallpaper, Filmy, Alkoholový kalendář apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Ilustrace, obrázky, Online adventní magazín, Zeměpisné kvízy, testy znalosti vlajek, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Seznam vlajek měst České republiky, kuriozity, Svátky, jmeniny, kalendář, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, internet, Wallpapery na plochu PC

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, hardware, stavebnictví, technika, český jazyk, chemie, fyzika, zločin a právo, počítače, účetnictví, software, nemoce, ekonomie a ekonomika, zkratky, internet, věda, latina, politika, materiály, bankovnictví, literatura, kultura, lékařství a medicína, různé atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Oddechové hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Barbie hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Deskovky, online html5 hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, mytologie, podnikání a podnikatelé, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, lékařství, historie, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, křesťanství, filozofie, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, sport, školství, národnost, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, zločin a právo atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Václavské náměstí, Jmenovka, Pro děti, Vídeňský punč, Kavkazská jedle, Adventní věnec, Štědrý večer, Vosí hnízda, Květiny, Mrazík, Silvestr, Slámový adventní věnec, Vánoční svícen, Bramborový salát, Sněhová vločka, Milka, Sám doma, Vánoční ubrusy, Dia, Přání, Staroměstské náměstí, Plocha, SMS, Skleněné ozdoby, Recepty, Husarské knoflíky, Atmosféra, Vánoční kaktus, Vánoční hvězda, Striezelmarkt apod.

Vtípky, ftipy, fóry, černý humor, fórky, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, fóry, černý humor, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Státy a jejich prapory, pro dospělé, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, V, zdroje informací, Státní prapory států světa, Free computer wallpapers, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled přípon a koncovek souborů

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, hardware, stavebnictví, technika, český jazyk, chemie, fyzika, zločin a právo, počítače, účetnictví, software, nemoce, ekonomie a ekonomika, zkratky, internet, věda, latina, politika, materiály, bankovnictví, literatura, kultura, lékařství a medicína, různé atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: zadarmo, Nejlepší školní testy a kvízy, humor, Vánoční magazín, Super online flash hry, Fotografie topmodelek, cestování, zajímavosti, multimédia, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Levné letenky, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

Hanoj
Linky na partnerské weby
Cristiano Ronaldo football
Zajímavé internetové odkazy
Vtipy
Partnerské internetové stránky
Online tetris hry zdarma
Doporučené odkazy
Jakarta city
Odkazy na zajímavé weby
FC Bayern Munich

Děkujeme vám za vaši návštěvu.