Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Pro dívky a podobně.

Online vánoční webzine - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční hvězda, Betlém, Tichá noc, Kavkazská jedle, Stromeček, Keramika, Vánoční koule, Dárky, Desktop, Sněhulák, Plocha, Silvestr, Umělý vánoční stromek, Štědrý den, Strom, Jedle, Ohňostroj, Adventní věnec, Německy, Vánoční kaktus, Bramborový salát, Cesmína, Text, Wallpaper, Recepty, Píseň, Samolepky, Štěstí, Papírové ozdoby, Santa Claus, K Vytištění apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, mapy, ptáci, Vánoce a Advent, náboženství, květiny, osobnosti a lidé, halloween, ženy a dívky, dopravní prostředky, sport, věda, jídlo a nápoje, láska, hmyz, nástroje a přístroje, nápoje, symboly, přístroje, muži, rostliny, smajlíci a emotikony atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Nejhranější hry online, URL, Full HD pozadí na PC, Antistresové omalovánky pro dospělé, tipy, Wallpapers na plochu počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Prapory regionů a království

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Keywords:zadarmo, ú, Seznam zkratek a akronymů, V, Thierry Henry, webovky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, Jihomoravský kraj, zdarma, zábava, doporučujeme

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry, Střílečky, Akční hry, Závody aut, Hry pro děti, Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Sportovní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry a tak dále.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Frky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Frky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O manželství, O Němcích, O ženách, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, filozofie, politici, historie, přezdívky, státní správa, Spisovatelé a básníci, mytologie, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie, věda, nadpřirozené osoby, politika, školství, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značení, Sexy Jessica Biel, zdroje informací, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značení, World countries and flags, zeměpis, weby, Obrázky vlajek měst ČR, Skvělé hry online zdarma

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, hardware, nápoje, matematika, software, sport, kultura, literatura, zločin a právo, psychologie, filozofie, cestování, příroda, latina, počítače, materiály, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, chemie, fyzika, nemoce, internet, technika, školství atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Vtipné texty, černý humor, fórky, kameňáky, ftipy, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, fórky, kameňáky, ftipy, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, internetové domény 1. řádu, měny, státy usa, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventury, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Oblíkačky, online html5 hry apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: zajímavosti, pro dospělé, multimédia, Casino, internetové stránky, Online vánoční webzine, hyperlinky, Kalkata city, Seznam vlajek amerických států, Online životopisy, biografie slavných osobností, A

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, hardware, nápoje, matematika, software, sport, kultura, literatura, zločin a právo, psychologie, filozofie, cestování, příroda, latina, počítače, materiály, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, chemie, fyzika, nemoce, internet, technika, školství atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Wallpapers na plochu počítače - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, mobilní telefon, ultrabook, monitor, phablet, PC, počítač, mobil, obrazovka počítače, smartphone, notebook a pro operační systémy OSX, Windows XP, Windows 95, Mac, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows Server 2012, BlackBerry OS. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: fraktály, zvířata, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, motorky, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, květiny, oceán, moře, pláže, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 320x568, 1280x960, 1600x900, 360x720, 1080x1800, 2048x1536, 1536x2560, 375x667, 1152x1920, 854x480, HD 1280x720, 800x1280, 1920x1080 Full HD atd.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, herci a herečky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mim, Státník, Fotograf, První republika, Skladatel, New York Rangers, Český slavík, Žhavé výstřely, Philadelphia Flyers, Renesance, Poslanec, Florida Panthers, Archivář, Olympijští vítězové, Hejtmani, Pedagog, Císař, Charta 77, Němci, Novinář, Hokejisté, Architekt, Kněz, Nežijící, Komunisté, KSČ, Diplomat, Upálen, Zpěvák, Válka, NHL, Washington Capitals, Husité, Rakušan, Slováci, Stoletá válka apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Staré hry online, Wallpapers na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online biografie, životopisy osobností, Pozadí na PC ke stažení, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, humor, Online vánoční webzine, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online kvízy, webové stránky, Sexy Laetitia Casta, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Zombie: V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Další odkazy:

Sportovní obrázky na plochu PC
Doporučené internetové odkazy
Kate Hudson
Tipy na Partnerské weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Partnerské internetové stránky
Vlajka Svatého Pierra a Miquelona
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Romantické zamilované sms vzkazy
Tipy na užitečné weby
Vlajka Kostariky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.