Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Louisiana, Mississippi, Aljaška, Kalifornie, Wisconsin, New Hampshire, Havaj, Jižní Karolína, Florida, Severní Karolína, New York, Oklahoma, Michigan, New Jersey, Arizona, Oregon, Minnesota, Západní Virginie, Nevada, Georgie, Severní Dakota, Alabama, Nové Mexiko, Rhode Island, Jižní Dakota atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Informace, důležité informace

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: zdroje informací, F, tipy, Webové online testy zdarma, Slovakia, Biografie slavných osobností, Webové online testy zdarma, Pozadí na plochu počítače, Natalia Oreiro, Přehled států světa a jejich vlajek, PC pozadí pro Windows, V, zeměpis

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, muži, nástroje a přístroje, stavby, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, zelenina, auta, hudba, ptáci, osobnosti a lidé, ženy a dívky, věda, sport, ovoce, symboly, květiny, Vánoce a Advent, náboženství, hmyz, přístroje, mapy atd.

Výroky, rčení, úsloví, hlášky, moudra, přísloví, motta

Citáty slavných, Výroky, rčení, úsloví, hlášky, moudra, přísloví, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o lásce, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o lži od různých známých osobností.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Hry pro děti, Pro dívky, Bojové hry, Animace, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Adventury, Akční hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Pro dívky, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Sportovní, Klasické, Karetní a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, týmy NHL, hudební zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching apod.

Keywords:F, Online adventní magazín, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, info, Anastacia, Hry pro kluky, Americké federální vlajky, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, pro dospělé, Seznam zkratek a akronymů, Online vánoční magazín

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, politika, sport, lékařství, psychologie, žurnalisté a novináři, přezdívky, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, herectví, herci a herečky, poruchy, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, záliby, zločin a právo, filozofie, školství, mytologie, rodinné vztahy, národnost atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát soubory následujících typů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, komprimace dat, grafiku, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, v čem spustit, jak otevřít, jak převést soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, dokumenty, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Full HD tapety na PC - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. lze použít v ultrabook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, tablet, displej, notebook, smartphone, monitor, mobil, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows 98, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), OSX, Microsoft Windows 8, Windows 95, BlackBerry OS, Android. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, motorky, motocykly, noční města, 3D a Abstraktní, hudební tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, květiny, kytky, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, letadla, psi a štěňátka, příroda, krajina, rostliny, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, auta, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1536x2560, 800x600, 412x846, HD 1280x720, 1920x1280, 2560x1600, 750x1334, 1280x800, 1600x1200, 393x786, 2560x2048, 1280x768, hi res 2560x1920, 1024x768 atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, cestování, Super online flash hry, Obrázek Bruneta, kuriozity, Webové online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Bayern München, výukové pomůcky, počítače, linky, P

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Náš tip, důležité informace

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Adventury, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Strategie, Vánoční online hry, Karetní, Pro dívky, Velikonoční hry, Logické, parkování - parkovačky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, pro děti, zábava, Striptease, Nejhranější hry online, internetové stránky, Seznam státních vlajek, Charlize Theron, Členské země americké federace, Full HD tapety na PC, Kliparty zdarma ke stažení

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Internet, síť, důležité informace

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr zahraničí, Američan, Válka, Máj, Právník, New York Rangers, Slovák, Herečka, Český slavík, Romantismus, Královna, Producent, Vrah, Itálie, Fotograf, Zpěvačka, Sochař, Nobelova cena, Imitátor, Pittsburgh Penguins, HIV pozitivní, Zavražděn, Vražedkyně, Atentát, KSČ, Žhavé výstřely, Scénárista, Zpěvačky, Avangard Omsk, AIDS, Gymnasté, Křesťanství, NHL, Boston Bruins, Žijící, Komik apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: internet, Super online flash hry, Super free web games zdarma, Nejlepší online hry zdarma, weby, Full-HD tapety na pozadí PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, zdarma, URL, Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Tenis wallpapers, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádka: Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Linky na partnerské weby
Alyssa Milano
Doporučené internetové odkazy
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Tipy na užitečné weby
Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Travel in Europe
Doporučené odkazy na zajímavé weby
FC Barcelona španělský fotbalový klub

Děkujeme vám za vaši návštěvu.