Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, zvířata, dopravní prostředky, rostliny, muži, sport, jídlo a nápoje, mapy, láska, hudba, auta, zelenina, osobnosti a lidé, přístroje, věda, ovoce, halloween, náboženství, stavby, symboly, nástroje a přístroje, květiny, ženy a dívky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, chemie, nemoce, zločin a právo, latina, hardware, psychologie, rostliny, kultura, zkratky, věda, jídlo, počítače, cestování, příroda, technika, školství, internet, různé, účetnictví, sport, bankovnictví atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Síť, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, lékařství a medicína, jídlo, český jazyk, nástroje, fyzika, politika, filozofie, bankovnictví, náboženství a křesťanství, školství, účetnictví, zkratky, rostliny, cestování, věda, literatura, zločin a právo, latina, psychologie, software, ekonomie a ekonomika, příroda, sport atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: hyperlinky, výukové pomůcky, Vlajky měst a obcí České republiky, doporučujeme, Biblické omalovánky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky amerických států USA, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Gisele Bundchen, Kliparty pro Office, Dopravní značení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačka, Olympijský vítěz, Angličané, Exilový prezident, Prezident, Zpěvačky, Kancléř, Scénárista, ČSSD, Slováci, Básník, Žhavé výstřely, Faraon, Avangard Omsk, New York Rangers, Romantismus, Dramatik, Křesťanství, Náboženství, Vrah, KHL, Sochař, Prezidenti ČR, Archivář, Rakušan, Normalizace, Český slavík, Generalissimus, Hokejisté, Imitátor, Válka, Architekt, Ministři, Starověký Egypt, Obchodník, Američan apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Missouri, Wisconsin, Maine, Illinois, Georgie, Pensylvánie, Kansas, Nové Mexiko, Alabama, Kentucky, Montana, Ohio, Maryland, New Hampshire, Idaho, Tennessee, Texas, New Jersey, Mississippi, Havaj, New York, Iowa, Massachusetts, Arkansas, Virginie atd.

Hlášky, úsloví, moudrosti, výroky, motta, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných, Hlášky, úsloví, moudrosti, výroky, motta, myšlenky, bonmoty, z kategorií citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o smutku od různých známých osobností.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, historie, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, mytologie, lékařství, nadpřirozené osoby, záliby, sport, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, věda, národnost, politici, státní správa, křesťanství, umělci, profese a zaměstnání atd.

Keywords:zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Členské země americké federace, webové stránky, Fernando Torres, Online vánoční magazín, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, FC Barcelona, internetové stránky, Full HD wallpapery ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Režisér, Hejtman, Mluvčí, New York Rangers, Prezident, Vražedkyně, Poslanec, Generalissimus, Avangard Omsk, Slovenští prezidenti, Slovák, Vůdce, Poprava, Sochař, Pop, Atentát, Antropolog, Teolog, Český slavík, Dabérka, Vládce, Češi, Romantismus, Čeští králové, Zavražděn, Závodník, Textař, Rakušan, Komik, Herec, Ministr zahraničí, Voják, Obchodník, Novinář, Charta 77, Country apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, úřady a ministerstva, obecné zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, měny, hudební zkratky apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Informace, internet, počítače, hry

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, Dopravní značení, World countries and flags, cestování, Státy a jejich prapory, Nejhranější hry online, Tapety, wallpapery na plochu PC, Super online kvízy, Státy a jejich prapory, odkazy, Wallpapers na plochu PC

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, internet, počítače, hry

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: linky, pro děti, zajímavosti, Sweden, Životopisy slavných osobností, URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Montserrat, zdarma, zeměpis, Nejlepší online hry zdarma

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webovky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, č, kuriozity, Lady Gaga, Online adventní magazín, tipy, humor, H, Prapory českých měst, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Historie a použití omalovánek v USA, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Descarga de música
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Wayne Rooney - anglický futbalový útočník
Doporučené internetové odkazy
Ocean wallpapers
Tipy na užitečné weby
Elizabeth Hurley
Zajímavé internetové odkazy
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Jennifer Lopez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.