Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Síť, zábava, důležité informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, státní správa, Spisovatelé a básníci, politici, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, filozofie, politika, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, historie, žurnalisté a novináři, věda, sportovci a sportovkyně, fikce a fantasy, vlastnosti, křesťanství, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, webovky, linky, Celebrita Emma Watson, K, Americké federální vlajky, multimédia, Fútbol Club Barcelona, Online adventní magazín, Online životopisy, biografie, počítače, info

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Kansas, Kalifornie, Západní Virginie, Washington, Texas, Pensylvánie, Nevada, Jižní Karolína, Ohio, Michigan, Wisconsin, Iowa, Florida, Maryland, Aljaška, Rhode Island, New York, New Hampshire, Louisiana, Wyoming, Colorado, Havaj, Virginie, Nebraska, Mississippi atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát soubory následujících typů: dokumenty, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, video soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Keywords:A, hyperlinky, Státní prapory států světa, weby, Blahopřání, gratulace, Online biografie, životopisy osobností, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Biografie Kate Winslet, Nejlepší zeměpisné kvízy, pro dospělé, Superhry a hry online zdarma

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Střílečky, Oddechové, Sportovní, Logické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Kameňáky, fóry, vtípky, frky, vtipy, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, vtípky, frky, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: zadarmo, Dopravní značení, B, Wallpapery na plochu PC zdarma ke stažení, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, Přáníčka zdarma, F, odkazy, Staré hry online, cestování

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, cestování, fyzika, náboženství a křesťanství, kultura, filozofie, politika, věda, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, různé, stavebnictví, latina, sport, jídlo, matematika, software, literatura, hardware, nástroje, lékařství a medicína, materiály, technika, školství atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: internet a web, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, obrazy disků, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, video soubory, písma, fonty apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip, zábava, důležité informace

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Závody aut, Sportovní hry, Pro dívky, Adventury, Logické hry, Animace, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry a tak dále.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Avangard Omsk, Habsburkové, Esejista, Zavražděn, Trenérka, Poslanec, Upálen, Antropolog, Francouz, Diplomat, Miliardáři, Rakušan, Zpěvák, Česká královna, Generalissimus, Nežijící, Komunisté, Skladatel, Textař, Slovenští prezidenti, Podnikatel, Továrník, KHL, Trest smrti, Češi, Exilový prezident, Kancléř, Nobelova cena, Válka, Žhavé výstřely, Mim, Svatý, Boston Bruins, Režisér, ČSSD, Orlík apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Pro dívky, Adventury, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: zajímavosti, Webové online testy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., Adventní magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky amerických států USA, Rihanna, pro děti, Onlinovky zdarma, výukové pomůcky

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovák, Washington Capitals, Francouz, Rakušan, Sci-fi, Hudba, Překladatel, Diplomat, Teolog, Malíř, Protektorát, Zpěvák, Prezident USA, New York Rangers, Dabérka, Vražedkyně, Herec, Kancléř, NHL, Komunisté, Poslanec, Philadelphia Flyers, Brno, Československo, Dallas Stars, Textař, Básník, Obchodník, Vojáci, Imitátor, Generalissimus, Stoletá válka, Habsburkové, Kladno, Žhavé výstřely, Normalizace apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Klíčová slova: zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Kliparty zdarma ke stažení, Prapory českých měst, Antistresové omalovánky pro dospělé, odkaz, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, K, Webové online testy zdarma, Omalovánky nejen pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Další odkazy:

Sexy Sara Shimada
FarmVille social network browser game
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Antistresové omalovánky
Tipy na Partnerské weby
Free software
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Lindsay Lohan
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Casino
Tapety na plochu jídlo
Doporučené odkazy
Omalovánky pro děti online
Texty blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.