Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, filozofie, účetnictví, politika, kultura, psychologie, cestování, příroda, literatura, nástroje, software, český jazyk, věda, nemoce, různé, sport, zkratky, chemie, nápoje, internet, rostliny, lékařství a medicína, latina, materiály atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, PC, ultrabook, počítač, notebook, displej, mobil, tablet, smartphone a pro operační systémy Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows Server 2012, Android, Slackware, OSX, Windows 98, Windows XP, Windows 10 Mobile, FreeBSD. Počítačové tapety pro Windows z kategorií operační systémy, Windows, motorky, motocykly, wallpapery, letadla, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, auta, noční města, rostliny, sportovní pozadí, květiny, kytky, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 1920x1280, 1280x800, 1024x768, 1920x1440, 1536x2048, 360x720, 375x667, 1920x1200, 1366x1024, 1280x854, 800x1280, 1536x2560, hi res 2560x1920, 1600x2560, 2560x2048 atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro dospělé, Sexy Shiri Appleby, tipy, Slovník pojmů Co je to?, weby, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, Webové online testy zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Biografie slavných osobností

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . Naleznete zde Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Deskovky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Sportovní gamesy, Adventury, Farmářské hry, online html5 hry apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Keywords:A, Vlajky amerických států USA, multimédia, Onlinovky zdarma, Tým NHL Vegas Golden Knights, Státní prapory států světa, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, Tým NHL Vancouver Canucks, V, Hry pro nejmenší děti online zdarma, hyperlinky

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Náš tip, cestování, hry, zábava

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Skleněné ozdoby, Tapeta, Kuba, Vánoční stromeček, Přáníčko, Adventní věnec, Korálky, Borovice, K Vytištění, Linux, Ohňostroj, Osvětlení, Jmenovky, Popelka, Blahopřání, Štědrý večer, Silvestr, Adventní svícen, Zdraví, Jarmark, Atmosféra, Schleich, Kavkazská jedle, Zima, Monitor, Vánoční trhy, Šišky, Vídeň, Umělý vánoční stromek, Vánoční svícen, Koledy apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vánoční web, Hry pro nejmenší online, Kliparty zdarma, Iceland, Onlinovky zdarma, Online vánoční magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Celebrita Christina Applegate, PC pozadí pro Windows, zábava, internet, doporučujeme

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. můžete využít v mobilní telefon, phablet, smartphone, mobil, displej, monitor, PC, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 10, Lubuntu, Windows 98, Windows XP, Linux Fedora, Linux Mint, Windows Server 2012, Mac, Java ME. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, motorky, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, zvířata, sportovní a závodní auta, fantasy, free wallpapers, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, květiny, tenisté a tenistky, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos. Dostupné rozměry 2560x1440, 1440x900, 1080x1800, 393x786, 1280x800, 1680x1050, 1600x2560, 1024x768, 1280x1024, 1920x1200, 750x1334, 1280x960, 375x812, 375x667, 1280x768, 1600x1200 atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Metropole New York city, volný čas, Seznam vlajek měst České republiky, odkazy, Arsenal Football England, zeměpis, Vlajky států USA, cestování

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, státy usa, geocaching, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, nástroje a přístroje, nápoje, rostliny, zvířata, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, muži, smajlíci a emotikony, symboly, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, věda, auta, láska, zelenina, ptáci, sport, stavby, mapy, halloween, osobnosti a lidé atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Rčení, myšlenky, úsloví, hlášky, aforismy, výroky, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, myšlenky, úsloví, hlášky, aforismy, výroky, bonmoty, z kategorií citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: kuriozity, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internetové stránky, Modelky a celebrity, počítače, Nejlepší školní testy a kvízy, URL, Stručný encyklopedický slovník, zadarmo, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Sexy Nicole Kidman, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Další odkazy:

Tým NHL Toronto Maple Leafs
Omalovánky zdarma
Doporučené odkazy
Celebrity Jennifer Lawrence
Casino online
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Textová přání, obrázková přáníčka
Zajímavé internetové odkazy
Lady Gaga naked
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Mary-Kate Olsen
Winona Ryder
Tipy na Partnerské weby
Celebrita Nelly Furtado
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.