Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Fórky, anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Aforismy, motta, bonmoty, přísloví, rčení, výroky, myšlenky

Slavné citáty, Aforismy, motta, bonmoty, přísloví, rčení, výroky, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o bohatství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, okresy České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Klíčová slova: počítače, odkazy, pro děti, Hry pro kluky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Free game online hry, Super online kvízy, Celebrity Matsushima Nanako, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, zajímavosti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atmosféra, Vánoční trhy, Jesličky, Koleda, K Tisku, Adventní kalendář, Pastýř, Husarské knoflíky, Tichá noc, Tisk, Bramborový salát, Strom, Zima, Skleněné ozdoby, Vánoční filmy, Historické ozdoby, Lindt, Vánoční ozdoby, Vánoční stromeček, Píseň, Vídeň, Vánoční tapety, Filmy, Hostina, Přání, Sněhová vločka, Keramika, Osvětlení do oken, Dárky, Patchwork, Drážďany apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Animace, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Pro dívky, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro děti, Adventury, Závody aut, Bojové hry, Karetní hry a tak dále.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, země EU, státy usa, týmy NHL, měny apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:Životopisy slavných osobností, volný čas, F, doporučujeme, 3D a digital Wallpapers, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Biografie slavných osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Předpověď počasí, Kliparty pro Office, zadarmo, zeměpis

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Mississippi, Maine, Iowa, Vermont, Jižní Karolína, New Hampshire, Alabama, Havaj, New York, Nevada, Severní Dakota, Texas, Západní Virginie, Oklahoma, Arizona, Washington, Kalifornie, Utah, Nebraska, Massachusetts, Illinois, Pensylvánie, Wisconsin, Severní Karolína, Aljaška atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, zvířata, věda, mapy, láska, ptáci, sport, ovoce, zelenina, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, auta, symboly, rostliny, smajlíci a emotikony, hmyz, nápoje, květiny, halloween, hudba, náboženství, přístroje atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, humor, Přehled vlajek USA, South Africa, Městské a obecní prapory obcí ČR, Hry pro nejmenší online, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Athletic Club futbal, Tapety na plochu PC, Kliparty zdarma, M, Nejhranější hry online

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro monitor, počítač, obrazovka počítače, displej, ultrabook, smartphone, phablet, notebook, mobil, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Red Hat Linux, Linux Mint, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Mac, Windows 7, Windows 2000, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, fraktály, fantasy, hmyz a pavouci, Formule 1, sportovní a závodní auta, ptáci, květiny, flóra, stromy, Rally, závody aut, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, motorky, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 2160x3840, 1200x1920, 1280x1024, 1440x2560, 1920x1280, 2560x2048, 3200x1200, 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 2048x1080, 1440x900, 360x760, 1920x1440, 1800x1440 atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné citáty, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Tapety na plochu PC - full HD wallpapery ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. vhodné pro obrazovka počítače, phablet, smartphone, monitor, počítač, notebook, tablet, mobilní telefon, ultrabook, PC, displej a pro operační systémy Windows 95, Mac, Slackware, Windows Me, Windows 7, BlackBerry OS, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Linux Ubuntu. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, květiny, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, fantasy, oceán, moře, pláže, motorky, fraktály, flóra, stromy, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, Formule 1, velkoměsta a noční život. Stahujte ve velikostech 2560x1600, 2560x2048, 1600x1200, 1920x1280, 800x600, 1680x1050, 1080x1920, 3200x1200, 360x720, 1280x800, 1024x768, 800x1280, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 768x1024, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, weby, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky na plochu, Dopravní značky, Hry pro nejmenší online, kuriozity, Biografie, životopis Brittany Murphy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, školství, Seznam zkratek a akronymů

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, V, Vše o Vánocích, A, Tapety na PC zdarma ke stažení, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, zdroje informací, multimédia, Online adventní magazín, internet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Tým NHL Buffalo Sabres, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Inzerát: Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Charlize Theron
Online tetris hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Vše o narozeninách a jmeninách
Omaha Hold’em poker
Doporučené internetové odkazy
Free computer wallpapers
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Cristiano Ronaldo football
Odkazy na zajímavé weby
Gábina Partyšová
Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé
Tipy na zajímavé weby
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Biografie, životopis Mary-Kate Olsen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.