Zajímavé odkazy, počítače a internet

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro PC, notebook, ultrabook, displej, smartphone, mobil, obrazovka počítače, tablet, počítač, monitor, phablet a pro operační systémy Mac, Windows 2000, Slackware, Windows XP, Windows 7, Windows 95, Windows Server 2012, macOS, Lubuntu, Java ME, FreeBSD. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, wallpapery, voda a bubliny, zvířata, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hudební tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, květiny, kytky, auta, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, 3D a Abstraktní. Stahujte v rozlišení 1600x1200, 360x760, 800x1280, 1536x2560, HD 1280x720, 1152x768, 1680x1050, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1600x900, 1920x1440, 750x1334, 2560x1440 atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Aforismy, bonmoty, rčení, motta, úsloví, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, bonmoty, rčení, motta, úsloví, moudra, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o dobru od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, internet, Hry pro dívky online, Vlajka Africké unie, č, A, URL, Celebrita Christina Ricci, zábava, Biografie slavných osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, počítače a internet

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Deskovky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Hannah Montana, Oddechové hry apod.

Vánoční web - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Květiny, Bůh, Husarské knoflíky, Popelka, Jídlo, Atmosféra, Keramický adventní věnec, Jingle Bells, Santa Claus, Zima, Štědrý večer, Keramika, Vosí hnízda, bezlepkové cukroví, Pastýř, Plocha, Windows, Vánoční trhy, Václavské náměstí, Německy, Přání, Sněhová vločka, Milka, Zdraví, Svíčky, Blahopřání, Monitor, Vánoční svícen, Ostrava, Historické ozdoby, Adventní věnec apod.

Keywords:počítače, Seznam vlajek měst České republiky, výukové pomůcky, Seznam státních vlajek, Tapety na plochu Vesmír, Kliparty pro dokumenty, Super free web games zdarma, K, Fond d écran, zajímavosti, Životopisy osobností, pro dospělé

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Wallpapers na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače, PC, ultrabook, tablet, monitor, mobilní telefon, displej, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), macOS, Red Hat Linux, Android, Slackware, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 7, Microsoft Windows 8, Java ME. Wallpapers na plochu PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, nature - příroda, free wallpapers, flóra, stromy, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 1920x1200, 2560x1600, 320x568, 3200x1200, 1920x1080, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 375x812, HD 1280x720, 750x1334, 2048x1536, 1440x2560, 1280x1024, 1536x2560 atd.

Síť, počítače a internet

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, mytologie, školství a vzdělávání, historie, umělci a umění, státní správa, politika, zločin a právo, vlastnosti, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, národnost, záliby a hobby, politici, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťanství atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty, fórky, černý humor

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O škole, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o cikánech, O ženách, O mužích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Klíčová slova: zeměpis, Wallpapers na plochu počítače, hyperlinky, Přáníčka k jmeninám (ke svátku) ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, pro děti, doporučujeme, Zahrajte si online vánoční hry zdarma bez registrace, Obrázky vlajek států světa, č, Vlajky států USA, Dopravní značky

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, počítače a internet

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, grafiku apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Full HD pozadí na PC - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v monitor, ultrabook, displej, phablet, tablet, počítač, notebook, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Chrome OS, Windows XP, Linux Ubuntu, OSX, Windows 10, Windows 2000, Java ME, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 95, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, zvířata, hmyz a pavouci, fraktály, flóra, stromy, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, ptáci, sportovní a závodní auta, motorky, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, květiny, velkoměsta a noční život, fantasy, Formule 1, oceán, moře, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 1080x1800, 320x568, 800x1280, 1600x1200, 1600x900, 2560x1600, 1366x768, 768x1024, 375x812, 1440x2560, 1920x1200, 854x480, 1152x768, 1600x2560, 360x760 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Adventury, Střílečky, Strategie, Závody aut, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu počítače, Wallpapers na plochu PC, info, Omalovánky k tisku, Dopravní značení, Ilustrace, obrázky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Charlize Theron, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informací

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, displej, mobil, PC, smartphone, phablet, tablet, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Android, Windows 10, Red Hat Linux, Java ME, Lubuntu, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows NT, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, hudební tapety, wallpapery, psi a štěňátka, rostliny, zvířata, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, letadla, auta, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, noční města, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1920x1200, 2560x1440, 1440x900, 1600x2560, 1440x960, 800x1280, 1080x1800, 1440x2560, 1152x768, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 412x846, 1200x1920, 2560x1600 atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Klíčová slova: webovky, tipy, Hry pro kluky, Staré hry online, Nejhranější online testy a kvízy, Kostky, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, F, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Andrés Iniesta španielsky futbalový reprezentant, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pohřeb: Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Další odkazy:

Tým NHL San Jose Sharks
Biografie Catherine Zeta-Jones
Naše tipy na zajímavé stránky
Catherine Zeta-Jones
Prodej, inzerce, bazar
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Die Juventus Football Club Turin
Linky na partnerské weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Velikonoční tapety, wallpapers
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Travel in Europe

Děkujeme vám za vaši návštěvu.