Naše tipy, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Michigan, Severní Dakota, Severní Karolína, Alabama, Connecticut, Nebraska, New York, New Hampshire, Kalifornie, Florida, Delaware, Arizona, Pensylvánie, Wyoming, Kansas, Rhode Island, Minnesota, Mississippi, Utah, Ohio, Virginie, Oregon, Západní Virginie, Wisconsin, Colorado, Montana atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, volný čas a zábava

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Fóry, fórky, vtipy, kameňáky, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, vtipy, kameňáky, černý humor, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, Dopravní značky, Jakarta, humor, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší online hry zdarma, Gratulace zdarma, Přehled formátů souborů, Online životopisy, biografie slavných osobností, doporučujeme, Databáze osobností Kdo je to?

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Bojové hry, Strategie, Relaxační hry, Sportovní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, země EU, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, politické strany a hnutí, firmy a společnosti apod.

Rčení, myšlenky, bonmoty, motta, přísloví, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, bonmoty, motta, přísloví, moudra, výroky, z kategorií citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Informace, volný čas a zábava

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Pozadí na plochu PC - wallpapers na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, počítač, mobilní telefon, tablet, displej, phablet, mobil, PC, obrazovka počítače, monitor, smartphone a pro operační systémy Android, Lubuntu, Linux Xubuntu, macOS, OSX, SUSE Linux, FreeBSD, Mac, Linux Ubuntu, Windows 10, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, hudební tapety, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, budovy a stavby, květiny, kytky, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, auta, hry a herní wallpapery, wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1600x2560, 640x480, 2048x1536, 854x480, 320x568, 1440x960, 1024x600, 1440x2560, 1280x768, 750x1334, 375x812, 1536x864, 393x786 atd.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webovky, Obrázky a kliparty zdarma, kuriozity, Přání k svátku, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, V, Dopravní značky, Nikki Cox, Pozadí na plochu PC, zadarmo, Biografie slavných osobností

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: cestování, Státní prapory všech zemí, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky k jmeninám, linky, volný čas, V, Desktop computer wallpapers, Pozadí na PC ke stažení, Super free web games zdarma, weby, Skvělé hry online zdarma

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Missouri, New Hampshire, Minnesota, Vermont, Nové Mexiko, Iowa, Jižní Karolína, Oregon, Massachusetts, Aljaška, Connecticut, Virginie, Indiana, Kansas, Arkansas, Tennessee, Colorado, Wisconsin, Washington, Michigan, Ohio, Havaj, Illinois, Maine, Arizona atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

World wide web, internet, volný čas a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, fyzikální jednotky, státy usa, hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vtipné texty, černý humor, ftipy, fóry, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, ftipy, fóry, vtipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: zdarma, školství, Online vánoční webzine, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, P, pro děti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, F, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, R

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro mobil, phablet, počítač, obrazovka počítače, notebook, monitor, smartphone, tablet, mobilní telefon, displej, PC a pro operační systémy Windows 7, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows XP, Microsoft Windows 8, Mac, Windows Server 2012, BlackBerry OS. PC tapety pro Windows z kategorií velkoměsta a noční život, zvířata, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, fraktály, hmyz a pavouci, motorky, květiny, ptáci, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, Formule 1. Dostupné rozměry 1600x900, 1920x1080, 800x600, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1366x768, 1536x2560, 320x568, 2160x3840, 640x480, 1680x1050, 2048x1080, 800x1280, 3200x1200, 1440x960 atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, symboly, zvířata, hmyz, muži, náboženství, nástroje a přístroje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, rostliny, hudba, ženy a dívky, mapy, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, zelenina, halloween, přístroje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, ovoce, nápoje atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Federace USA, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie, životopis Pink, odkazy, odkaz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, Obrázky a kliparty zdarma, Hry pro dívky online, Bio Eliza Dushku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Obrázek Bruneta
FC Barcelona
Linky na partnerské weby
Chelsea Football Club
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky polských vojvodství
Doporučené internetové odkazy
Sexy Jessica Biel
Doporučené odkazy
Tým NHL San Jose Sharks
Flags of the world countries
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Mamiko Tayama
Historie cestování

Děkujeme vám za vaši návštěvu.